رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد کسب رتبه دوم دانشگاه در رتبه بندی تایمز را تبریک گفت

  • PDF

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهررییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی  ضمن تبریک کسب رتبه دوم این دانشگاه  در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در جدیدترین رتبه بندی آسیایی پایگاه تایمز  و صعود 36 پله ای در میان دانشگاه های آسیا تاکید نموده است به طور قطع کسب رتبه های ارزشمند در عرصه های ملی و بین المللی حاصل تلاش و مجاهدت شبانه روزی اعضای هیات علمی، پژوهشگران و محققان در حوزه های آموزش و پژوهش است که به ثمر نشسته می نشیند. 

به گزارش وب دا، دکتر محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است: امروز دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اتکا به پیشرفت‌های علمی مبتنی بر کار پژوهشی متخصصان، دانشمندان و دانش‌پژوهان جوان و متعهد خود توانسته است به‌عنوان الگویی بی‌بدیل در میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه پژوهش و تحقیق تبدیل شود و در مسیر دستیابی به قله‌های افتخار همچنان به حرکت روبه‌پیشرفت خود ادامه دهد.

توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش موهبتی است  از سوی خداوند علیم، که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش از این نعمت بهره مند خواهد شد و بدون شک دستاوردهای این موفقیت غرورآفرین سبب ایجاد انگیزه و فضای شورآفرین علمی در بین مسئولین، اساتید و دانشجویان این دانشگاه خواهد شد.

اینجانب کسب موفقیت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رتبه بندی تایمز را به ‌تمامی اساتید، دانشجویان، محققان و پژوهشگران دانشگاه و تمامی مبتکران و نوآوران پیشگام در عرصه پژوهش و آموزش تبریک عرض می‌نمایم و  امیدوارم با توجه به توانمندی‌های شما فرهیختگان  عزیز شاهد توفیقات بیشتر دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی باشیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.